Decembrska posodobitev spopadov klanov: Pojavijo se nove podrobnosti

Datum Posodobitve: 14 Maj 2024
Anonim
Decembrska posodobitev spopadov klanov: Pojavijo se nove podrobnosti - Tech

Kmalu prihaja množična posodobitev priljubljene mobilne igre Clash of Clans. V zadnjem tednu so razvijalci Supercell izdali majhne dražljaje in skrivne vrhove glede pričakovanja. Spodaj je nekaj ključnih novih podrobnosti, kaj lahko pričakujete in vse, kar morajo Clasherji vedeti.

Tisti, ki so spremljali uradni forum Clash of Clans, že poznajo številne spremembe, danes popoldne pa je bilo napovedanih še nekaj sprememb. Mestne hiše ne bo več ostrostrelo, ščite bo težje dobiti, baze postajajo večje in zdaj bomo imeli na voljo še 30 sekund za dokončanje napadov. Preberite vse podrobnosti.

V začetku tega meseca so razvijalci izdali prvi sklop sprememb in "prikradeni pogled", ki razkrivajo nekaj, kar prihaja, in počasi bomo v naslednjih 7-10 dneh spoznavali več. Kolikor slišimo, bo posodobitev za december Clash of Clans prispela 7. decembra ali okrog nje. Tukaj morate vedeti.

Običajno posodobitve za Clash of Clans prispejo po 3-4 dneh skrivnih ogledov ali dražljajev podjetja, ki se razkrijejo na uradnem forumu ali na Facebooku. Vendar je ta posodobitev tako obsežna posodobitev, ki jo je družba potrdila, da bo potekal dva tedna skrivnih ogledov, ki so se začeli v ponedeljek, 23. novembra.

To pomeni, da bodo približno v dveh tednih, približno 7. decembra, ali okoli tega dne, znane vse spremembe, napovedane bodo nove funkcije, posodobitev pa naj bi se začela uvajati ob koncu dvotedenskega dražljaja. Kljub temu smo se tega naučili ta teden.

Ogromne spremembe prihajajo v Clash of Clans po vsem svetu. Od mestne hiše 11, večja velikost zemljevida, tretji junak, nova obrambna stavba in še več. Potem so ta teden razkrili, da ščitov ne bodo razdelili zaradi uničevanja mestnih hiš, kar je velika sprememba. Zdaj mora napadalec uporabiti vsaj 1/3 svoje vojske in pridobiti 30% škode, preden uporabniki dobijo ščit. To se bo znebilo "goljufanja", pri katerem mnogi igralci zapustijo Mestne dvorane, da bi jih uničili, da bi lahko zlahka in poceni zaščitili svoje zlato in eliksir pred drugimi napadalci. To pa je le en majhen vidik spremembe.

Danes smo izvedeli, da se je velikost zemljevida povečala za več kot 20%, kar daje uporabnikom več prostora za delo. Nato se je čas napada podaljšal za 30 sekund tako v rednem spopadu kot v vojni klanov. To je ogromno. Z močnejšo obrambo bo tretji junak in nadgradnje na krovu potreboval več časa, zdaj pa ga imamo. Tu je povzetek vsega doslej napovedanega.

• Zdaj lahko vstopi v tekme za več igralcev ali maščevanje, ne da bi to vplivalo na ščit
  • Izvedba napada za več igralcev ali maščevanja v zaščitenem položaju odšteje 3 ure zaščite (napad brez izgube ščita)
  • Dodatni napadi na isti ščit odštejejo več ur (4, 5, 6, 8, 10, 12 ur)
  • Ščite lahko zapustite ročno (da se namerno zavzamete)

Vaška straža:

• Vaška straža preprečuje, da bi vas napadli, medtem ko je ščit spuščen
  • Lahko se poveže v splet, brez povezave in napade brez kazni pod Village Guard (zaslona več ur ne boste puščali)
  • Free Village Guard se aktivira, ko ščit poteče:
    • Titan I / Legend League: 3 ure brezplačne vaške straže
    • Liga Titan II: 2 uri brezplačne vaške straže
    • Liga Titan III: 1 ura brezplačne vaške straže
    • [POSODOBLJENO] Liga prvakov (vse stopnje): 30 minut brezplačne vaške straže
    • Liga Master I in spodaj: 15 minut brezplačne vaške straže
  • Na voljo je 2 uri dodatka Village Guard v trgovini za 10 draguljev, medtem ko je ščit spuščen (23-urno ohlajanje)
  • Vaško stražo lahko ročno odpustite (da se namerno zagovorite)

• Po obrambi s ščitom: Popolna ponastavitev PBT
  • Po obrambi brez ščita ALI 6-minutni izpad PBT brez obrambe: podaljšan PBT (+15 minut do PBT, +15 minut Vaška straža)
  • Po 2. zaporedni obrambi brez ščita ALI 6-minutni izpad PBT brez obrambe: podaljšan PBT (+15 minut do PBT, +15 minut vaška straža)
  • Po 3. zaporedni obrambi brez ščita ALI 6-minutni izpad PBT brez obrambe: Popolna ponastavitev PBT + Brezplačna vaška straža na podlagi lige
  • Po 3 urah zaporednega časa brez povezave brez obrambe: Popolna ponastavitev PBT (ni dodeljena varova)

Plen:

• Mestna hiša vsebuje veliko več plena (del plena je na voljo s skladišči)

Ponovno uravnoteženje trofej:

• Ponudbe trofej od nižjih igralcev se povečujejo z nivojem lige (od +1 najmanj pri bronasti do +6 najmanj pri titanu 1 in legendi)
  • Ponudbe trofej višjih igralcev se zmanjšujejo z nivojem lige (npr.od +56 pri bronasti do +48 pri titanu 1 in legendi)

[NOVO] Druge spremembe:

• Vsi stroški preoblikovanja pasti so se močno znižali (~ 75% znižanje stroškov obratovanja v povprečju vseh pasti)
  • Stroški ponovnega polnjenja X-Bow so močno znižani (~ 70% znižanje stroškov ponovnega polnjenja za vse ravni)
  • Čas, dokler vas po napadu brez povezave ne napadejo, se je povečal z 1 minute na 5 minut (za pomoč v primerih nenamernega izklopa)

To je treba veliko sprejeti in vse te spremembe so veliko igralcev razočarane, ker lahko Clash of Clans postane preveč zapleten in odvzame preprostost igre. V resnici pa te spremembe omogočajo več strategij, boljši napad, več na voljo plena, boljšo vojsko, saj bodo uporabniki imeli čas, da jih skuhajo, ne da bi jih ves čas napadali, in dodelili bodo več denarja. Da ne omenjam več časa za dokončanje napadov. Imamo 30 sekund dlje kot prej, kar bo potrebno za 100% in vse tri zvezdice v nekaterih napadih.

Da, uporabniki bodo bolj napadli več, kot pa samo izgubili mestno hišo, vendar to koristi celotni skupnosti. Več baz bo odprtih in na voljo za napad, ne da bi se skrili za zlahka dosegljivim ščitom. Preoblikovanje pasti stane več kot 70% manj, saj bomo vse bolj napadli, plen iz napadov se je povečal in najboljša posodobitev šele prihaja.

Ko smo se naučili, da ščiti izginjajo, so bili mnogi igralci zaskrbljeni in vznemirjeni, toda naslednja dva skrivna ogleda sta napovedala nove spremembe, da bi to uravnotežili. Nato bo ves prihodnji teden Supercell objavil več sporočil, ki bodo razkrili več sprememb, dodatnih funkcij, višjih nadgradenj in še več, da bodo to posodobitev zaokrožili in dopolnili.

Razvijalci so vse opozorili, naj počakajo, da bodo objavljeni vsi podrobni pregledi in spremembe, v celoti pa bo razumljena "širša slika", ki bi se morala zanašati na boljšo igro za milijone in milijone aktivnih dnevnih igralcev. Zgornje spremembe se morda slišijo drastično in zmedeno, toda v igri bo vse zelo enostavno razumeti, uporabniki pa bodo v kratkem spet napadli kot vedno. Samo z več časa za pripravo večjih vojsk, več osnovnih možnosti za napad in več denarja. Spremljajte nas za več podrobnosti in bomo posodabljali, ko bodo objavljena dodatna obvestila.

Kaj pa vi mislite? So te spremembe vznemirljive in naredijo igro boljšo ali preveč zmedeno in uničujejo preprostost Clash of Clans? Sporočite nam v spodnjem oddelku za komentarje.

Prejšnji teden je print začel uvajati Android 4.0 za print Nexu 4G. Težava je v tem, da mnogi uporabniki še vedno nio videli poodobitve za nametitev. Na rečo je na voljo enotaven način za ročno nameti...

Poodobitev za Android 4.4 KitKat bo verjetno zadela tableto Nexu 7 za večino uporabnikov v nalednjem tednu, toda titi, ki mo malce netrpni, lahko edaj poodobitev ročno nametijo z računalnikom, ki je p...