Vsebina
Socialni mediji so v zadnjih nekaj letih zelo napredovali. Danes obstajajo aplikacije za skoraj vse, vključno s tistimi, kot je WhatsApp, ki omogočajo istočasno povezavo z dvema ali več osebami. Ena najpomembnejših lastnosti teh aplikacij za pomenke je, da omogočajo velikim skupinam, da se hkrati pogovarjajo in pogovarjajo. Te aplikacije, znane kot skupinska sporočila, jih privzeto ponujajo brezplačno. Glede na konkurenčno naravo panoge obstaja več aplikacij, ki opravljajo podobno funkcijo.
Upoštevajoč to, je nujno izbrati najboljšo aplikacijo za skupinski klepet, ki ustreza vašim željam. Glede na množico aplikacij tam zunaj je lahko zelo težko ločiti dobre od groznih. Tako da vam bomo tukaj pomagali s petimi najboljšimi aplikacijami, ki ponujajo skupinska sporočila. Očitno je, da ste za nekatere od teh aplikacij že slišali, saj so po vsem svetu izjemno priljubljene.
Oglejmo si torej nekaj najboljših aplikacij za skupinsko sporočanje v letošnjem letu.
Najboljše aplikacije za skupinska sporočila
1. WhatsApp
WhatsApp Messenger, ena najbolj priljubljenih aplikacij tam zunaj in verjetno najboljša aplikacija za skupinski klepet, je bila prva izbira za takojšnje sporočanje za milijone uporabnikov po vsem svetu. Njegova narava med različnimi platformami omogoča uporabnikom različnih mobilnih operacijskih sistemov, da se združijo v eno aplikacijo. Odkar ga je pred nekaj leti kupil Facebook, je WhatsApp eksponentno naraščal glede tržnega deleža, čeprav je bil njegov dvig vedno na kartah pred nakupom. Tu so privzeto na voljo skupinska sporočila, stiki pa se sinhronizirajo po telefonskih številkah. Za WhatsApp se lahko prijavite tako, da preprosto zahtevate enkratno geslo za svojo registrirano številko mobilnega telefona.
Po tem boste vse stike v WhatsApp našli na enem seznamu neposredno v aplikaciji. Stiki vam lahko pošljejo neposredno sporočilo ali vas dodajo v skupine. Skrbnik skupine se lahko odloči, kdo lahko komunicira in objavlja ali odpravlja omejitve v postopku. WhatsApp Messenger je brezplačen prenos iz trgovine Google Play.
Prenesite ga zdaj: tukaj
2. Telegram
Še ena priljubljena aplikacija za takojšnje sporočanje, Telegram, tekmuje neposredno s podobnimi WhatsApp za tržni delež. Čeprav ni nikjer tako dobro znan kot WhatsApp, Telegram obstaja že kar nekaj časa. Ena največjih lastnosti Telegrama, ko je prvič prišel na površje, je bilo dejstvo, da so bili vsi klepeti na platformi šifrirani od konca do konca, kar pomeni, da nihče ne more brati vaših sporočil, niti Telegram. Ta funkcija se je od takrat prebila v skoraj vsako aplikacijo za takojšnje sporočanje, vključno s WhatsAppom.
Telegramov uporabniški vmesnik se nekoliko razlikuje od WhatsAppa, barvna shema pa je na temnejši strani. Pri kupcih je to lahko zadetek ali zamuda, čeprav vam Telegram omogoča urejanje ali spreminjanje tem po vaših željah. Tu lahko z lahkoto ustvarjate skupine, ki vam omogočajo, da se s pametnim telefonom ali računalnikom pogovarjate s skoraj vsemi na planetu. Telegram je tudi ena redkih aplikacij, ki ponuja robustno namizno aplikacijo. Za razliko od WhatsApp lahko Telegram deluje z uporabniškim imenom in geslom, ne da bi za povezavo zahteval telefonsko številko. To pomeni, da lahko aplikacijo uporabljate celo na običajnem tabličnem računalniku. Telegram je brezplačen prenos iz trgovine Google Play.
Prenesite ga zdaj: tukaj
3. ohlapnost
Slack je aplikacija za podjetja, ki jo podjetja uporabljajo za upravljanje poteka dela in boljšo komunikacijo s skupinami. Na voljo je s šifriranjem podatkov, kar pomeni, da nihče, niti vaš šef, ne more brati vaših sporočil, če se ne odločite za skupno rabo vaših podatkov. Glede na naravo aplikacije je bolj primerna za vzdušje na delovnem mestu in ne posebej za posamezne uporabnike.
Podjetja imajo lahko koristi od Slacka, če omogočijo nekatere funkcije, ki jih druge aplikacije ne ponujajo. Slack se večinoma uporablja v računalnikih, aplikacija pa se pogosto posodablja z vsemi spremembami in popravki napak. Mobilna aplikacija je precej spodobna in sinhronizira sporočila z namiznim odjemalcem, da ponudi kontinuiteto. Slack je morda ena redkih aplikacij, ki je postala pomembna zaradi svojih funkcij skupinskega sporočanja. Posamezni računi so podprti, vendar bodo morali poslovni računi plačevati naročnino, da odklenete vse funkcije. Slack je brezplačen prenos iz trgovine Google Play.
Kupite ga zdaj: tukaj
4. Google Hangouts
Ta aplikacija je morda priljubljena kot predelana različica Google Talka, enega od zgodnjih odjemalcev neposrednih sporočil, ki je internet prevzel. S pogovori Hangouts pa je Google stvari bistveno spremenil. Uporabniški vmesnik je spremenjen, aplikacija zdaj uporablja povsem zeleni uporabniški vmesnik. Ker se sinhronizira z vašim Google Računom, se lahko prek pogovorov Hangouts pogovarjate z vsemi, ki imajo Gmail ali Google Račun. Ustvarjanje skupin je prav tako enostavno, kar omogoča pogovor z več stiki hkrati.
Google Hangouts ima tudi funkcije, kot sta glasovno klicanje in video klicanje, medtem ko ga lahko uporabljate tudi namesto običajnega telefona (z uporabo klicalnika Hangouts). Za uporabo teh funkcij pa boste morali plačati naročnino. Funkcije individualnega in skupinskega klepeta so tukaj na voljo brezplačno, zato lahko začnete takoj, ko odprete aplikacijo. Hangouts je privzeto na voljo na skoraj vseh pametnih telefonih ali tabličnih računalnikih Android, če pa ne, ga vzemite iz Trgovine Play.
Prenesite ga zdaj: tukaj
5. GroupMe
Ta brezplačna aplikacija je zasnovana posebej za pomoč skupinskim klepetom. Na voljo je z možnostjo prijave s svojo telefonsko številko ali samo e-pošto. Poleg tega, če stika ni na GroupMe, se lahko pogovoru pridruži prek SMS-a in tako zagotovi, da nihče ne ostane zunaj klepeta. GroupMe prihaja tudi s spletnim odjemalcem na groupme.com, tako da imate možnost, da se pogovorite s prijatelji in družino, ne da bi kdaj potrebovali telefon.
To je preprosta aplikacija in dela tisto, kar bi morala. Če torej potrebujete skupinska sporočila, toplo priporočamo, da preizkusite GroupMe. Aplikacija ima tudi nekaj ekskluzivnih emodžijev, ki dodajo več okusa vašim klepetom.